Drvič konárov Negri R95 6,5 HP

Profesionálny drvič Negri bio R95 predstavuje vynikajúce riešenie pre efektívne spracovanie organického odpadu vrátane lístia, vetví, kríkov, živých plotov, stromov a iných drevín s rôznou tvrdosťou. Jeho použitie je ideálne nielen pre profesionálnych užívateľov a priemyselné aplikácie, ale aj pre obce, kompostárne a domácnosti.

Všetky drviče Negri bio sú vyrábané v Európe, pričom sa využívajú výhradne európske a japonské komponenty, ako sú motory od renomovaných značiek ako Honda, Robin Subaru a Kubota. Tento prístup zabezpečuje vysokú kvalitu a ľahkú dostupnosť náhradných dielov.

Inovatívna patentovaná konštrukcia drvičov, vrátane drviaceho mechanizmu a optimálne dimenzovaných motorov, umožňuje dosiahnuť vysoký drviaci výkon pri nízkej spotrebe paliva, čo robí tieto drviče jednými z najšetrnejších k životnému prostrediu na trhu. Robustná konštrukcia zabezpečuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu a dlhú životnosť pri maximálnom pracovnom výkone, čo minimalizuje servisné náklady.

Pri výbere drveného materiálu je dôležité dodržiavať odporúčané parametre, aby sa dosiahol optimálny výkon a predišlo sa nadmernému zaťaženiu stroja. Široký vstupný otvor a násypka zabezpečujú pohodlné nakladanie s materiálom, zatiaľ čo špeciálny tvar násypky a patentovaný drviaci mechanizmus umožňujú bezpečné a efektívne spracovanie materiálu.

Drviče Negri bio sú vybavené aj širokou škálou bezpečnostných prvkov, ako je pákový systém na automatické zastavenie podávacích valcov v prípade zachytenia obsluhy alebo vniknutia cudzieho predmetu do zariadenia. Hydraulické podávacie valce s variabilnou rýchlosťou podávania a funkciou spätného chodu zabezpečujú presné a bezpečné spracovanie materiálu.

Dokonalá stabilita a ľahká manipulácia so strojom sú zabezpečené vyváženým ťažiskom. Ďalším významným aspektom je možnosť predĺženia výhozového komína, čo umožňuje prispôsobiť stroj rôznym potrebám a prostrediam.

Prístup k drviacemu mechanizmu je rýchly a jednoduchý, čo zjednodušuje údržbu a čistenie stroja. Oceľové diely sú opatrené kvalitnou povrchovou úpravou, čím sa zvyšuje ich odolnosť voči korózii a mechanickému opotrebovaniu.