Elektrocentrála HONDA EG5500CL

Generátor radu EG s digitálnou AVR reguláciou od Hondy je navrhnutý pre profesionálne využitie, zamerané na poskytovanie silného, spoľahlivého a efektívneho výkonu. S maximálnym výkonom 5500 W a dobou prevádzky až 8 hodín, tento generátor je ideálny pre dlhodobé a náročné aplikácie.

Kľúčové vlastnosti a výhody:

1. Vysoký výkon: Generátor dosahuje maximálny výkon 5500 W, čo ho robí vhodným pre širokú škálu aplikácií.

2. Dlhá doba prevádzky: S dobou prevádzky približne 12 hodín ponúka tento generátor dostatočnú kapacitu na pokrytie celého dňa náročnej práce, čo je výhodné pri dlhých pracovných cykloch.

3. Efektívny motor GX od Hondy: Modely radu EG sú vybavené účinným motorom GX s nízkymi emisiami a väčšou palivovou nádržou, čo zvyšuje ich efektivitu a znižuje ekologickú záťaž.

4. Spoľahlivý štart a odolnosť: Generátory EG sa ľahko štartujú aj po dlhom skladovaní a sú chránené pevným oceľovým rámom, čo ich robí odolnými voči nepriaznivým podmienkam.

5. Technológia Honda D-AVR: Vďaka pokročilej technológii digitálneho automatického regulátora napätia (D-AVR) od Hondy, generátory poskytujú konzistentný a stabilný výkon a vytvárajú čistú energiu. Táto technológia umožňuje presné riadenie výstupného napätia mikropočítačom, zlepšuje výkon zariadení s kapacitným typom zaťaženia a maximalizuje životnosť produktu.

Využitie tohto generátora je ideálne v profesionálnych aplikáciách, kde je potrebný vysoký výkon, dlhá doba prevádzky, spoľahlivosť a odolnosť voči náročným pracovným podmienkam.