Kärcher NT 30/1 mokrosuchý vysávač

V náročnom prostredí stavieb a dielní je nevyhnutné mať spoľahlivé vybavenie, ktoré zvládne každodenné tvrdé pracovné nasadenie. Náš mokro-suchý vysávač NT 30/1 Tact je presne takýmto expertom, ktorý splní aj tie najvyššie nároky. S kompaktným dizajnom a robustnou 30-litrovou nádobou s kovovými kolieskami a nárazníkom je pripravený na akékoľvek výzvy. Jeho výklopný systém a osvedčený systém čistenia filtra Tact umožňujú vysávanie veľkého množstva prachu bez prerušenia práce, aj v extrémnych podmienkach. Plochý skladaný PES filter je odolný voči vlhkosti a zabezpečuje bezprašné pracovné prostredie. Novo vyvinutý otočný prepínač a plynulé nastavenie počtu otáčok umožňujú jednoduchú obsluhu a prispôsobenie programov podľa potreby. Vysávač je tiež kompletné vybavený novým a vylepšeným príslušenstvom, ktoré sa pohodlne ukladá priamo na stroj. Zásuvka na pripojenie elektronáradia s automatickým zapínaním a vypínaním ďalej uľahčuje prácu a robí z NT 30/1 Tact neoceniteľného partnera pre živnostníkov aj ostatných užívateľov.

Systém Tact automaticky oklepe filter, čím zabezpečuje plne automatické čistenie bez straty sacej sily prostredníctvom silných nárazov vzduchu. S touto jedinečnou technológiou ponúka najdlhšiu životnosť na trhu – minimálne 180 kg jemného prachu.

Nový adaptér pre náradie s posuvným regulátorom falošného vzduchu a gumenou násadou ponúka optimálne spojenie s elektrickým náradím vďaka novej spojke. Saciu silu možno ľahko regulovať pomocou otočného krúžku na tele adaptéra, čím je zaručená maximálna efektivita práce.

Strojová zásuvka s automatickým zapínaním a vypínaním je štandardnou výbavou verzií Te. Táto zásuvka je tiež pripravená pre antistatický systém, čo zabezpečuje bezproblémové a efektívne používanie v rôznych pracovných prostrediach.

Uložisko pre štrbinovú hadicu a adaptér pre náradie na boku stroja zabezpečuje, že žiadne príslušenstvo nezostane nepoužité alebo stratene. Vďaka integrovanému uloženiu je príslušenstvo bezpečne uschované a vždy pri ruke, čo zvyšuje efektivitu a zabezpečuje plynulý priebeh práce.