Kolesový nakladač KUBOTA R 090

Výkonný kolesový nakladač Kubota R090 s príslušenstvom ako sú lopata 0,85 m3, paletovacie vidly (4000 kg), zametacia kefa a mnoho iného. Ceny príslušenstva po dohode.

Nová generácia kolesových nakladačov R070/R090 je zhotovená s dôrazom na efektívnosť a pohodlie, čím umožňuje rýchlu a ľahkú prácu. Ich konštrukcia sa vyznačuje novou kabínou, ktorá ponúka vysoký komfort a zlepšený výhľad. Bezpečnosť a jednoduchá ovládateľnosť sú kľúčovými aspektmi, čo umožňuje obsluhe, aj tým menej skúseným, bezproblémové manévrovanie. Tieto nakladače sú tiež navrhnuté s ohľadom na výkon, čo zabezpečuje dostatočnú rezervu výkonu pre rôzne pracovné úlohy.

Ich vnútorné a vonkajšie vyhotovenie bolo dôkladne prepracované. Kabína ponúka excelentný výhľad a má plne otvárateľné pravé okno, čo zlepšuje ventiláciu a prístupné prostredie. Nový dizajn interiéru a výložníka pridávajú na estetike a pohodlí. Zväčšené okná zabezpečujú lepší prehľad a digitálny displej umožňuje jednoduché monitorovanie dôležitých parametrov.

Komfort operátora je ďalej zabezpečený veľkým priestorom pre nohy, klimatizáciou, nastaviteľnou pravou lakťovou opierkou a plne odpruženým sedadlom. Systém nastavenia volantu umožňuje prispôsobiť si riadenie podľa potrieb. Vysoký výkon a široké možnosti využitia sú dosiahnuté vďaka veľkému dosahu a excelentnej sile zdvihu.

Výbava nakladača zahŕňa multifunkčný joystik, prepínač rýchlostí (dole/hore), možnosť nastavenia smeru jazdy a uzávierku diferenciálu pre lepšiu trakciu. Pohonný agregát tvoria originálne motory od spoločnosti Kubota s priamym vstrekom a systémom CRS a DPF, čo zabezpečuje spoľahlivý výkon a efektívnu prevádzku. Nakladač je tiež vybavený funkciami ako je delta výložník/paralelný pohyb a uzávierka diferenciálu s 100% blokáciou pre obe nápravy.