Vibračné dusadlo Bomag BT 60e

Dusadlá od spoločnosti BOMAG sa využívajú na hutnenie rôznych materiálov, vrátane hornín a zemín, pri vytváraní základov, základových pásov, hutnení násypov a podobne. Sú neoceniteľné pri práci na inžinierskych sieťach, najmä pri výkopoch okolo potrubia a nad ním, ako aj pri opravách ciest a chodníkov na prípravu podložia pred pokládkou finálnej vrstvy. S narastajúcim dôrazom na obmedzenie emisií CO2 a NOx sa niektoré oblasti, napríklad v Nemecku, stávajú čoraz prísnejšími voči práci s benzínovými pohonnými jednotkami v hlbokých výkopoch.

Batériové dusadlo BT60e je šetrné k operátorovi a životnému prostrediu. Spoločnosť BOMAG vyvinula tento mimoriadne ekologický a ľahko obsluhovateľný vibračný pech, ktorý stanovuje nové normy v tejto oblasti. Jeho motor je plne zapúzdrený pre extra ochranu pred nárazmi a nečistotami, čím sa zabezpečuje bezproblémová prevádzka.

Dusadlo na batérie je šetrný k operátorovi a životnému prostrediu. S batériovým dusadlám BT60e spoločnosť BOMAG vyvinula mimoriadne ekologický a pre obsluhu nenáročný vibračný pech, ktorý stanovuje nové štandardy vo svojej triede. Motor je plne zapúzdrený pre extra ochranu proti nárazom a nečistotám.